Національна асоціація кредитних спілок України
головна сторінка
новини та акції
 -  новини
 -  акції
 -  архів новин
 -  пошук новин
умови членства
послуги
правила надання фін. послуг
органи управління
звітність та аудит
преса про нас
контакти
Конфіденційність
 
зустріч делегації Асоціації з Головою підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики А.П. Пінчуком.

26 жовтня 2011 року за ініціативи НАКСУ та за сприяння тижневика "Україна Бізнес Ревю" відбулася зустріч делегації Асоціації з Головою підко...

26 жовтня 2011 року за ініціативи НАКСУ та за сприяння тижневика "Україна Бізнес Ревю" відбулася зустріч делегації Асоціації з Головою підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики А.П. Пінчуком. Від НАКСУ у зустрічі взяли участь Петро Козинець та Людмила Кравченко, а також Ірина Боголюбова (Голова наглядового комітету НАКСУ), Володимир Сєрєбряков (КС "ФІН-ЕКО") та Ігор Шепель (КС "Народний кредит"). На зустрічі також були присутні Ірина Говорун, заступник Голови Держфінпослуг, Віктор Новіков, начальник юридичного департаменту Національного Банку України, Микола Василін, головний консультант Комітету, головний редактор тижневика "Україна Бізнес ревю" Тетяна Горенко та інші.
додано: 14.11.2011 16:58
Семінар-практикум «Організація системи захисту персональних даних в кредитній спілці»

Семінар-практикум «Організація системи захисту персональних даних в кредитній спілці»

1 листопада у Києві, у приміщенні Київського міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації, відбувся семінар-практикум «Організація системи захисту персональних даних в кредитній спілці», організований Навчально-методичним центром НАКСУ. У семінарі взяли участь більше тридцяти представників органів управління кредитних спілок з багатьох областей України. 
 Матеріал викладали Віце-президент НАКСУ, Директор фінансового департаменту НАКСУ Катерина Калустова, Начальник управління реєстрації баз персональних даних Державної служби України з питань захисту персональних даних Світлана Кривда та юрист НАКСУ Олег Новодворський.
додано: 14.11.2011 14:11


 

   
   
Національна асоціація кредитних спілок України