Національна асоціація кредитних спілок України
головна сторінка
новини та акції
 -  новини
 -  акції
 -  архів новин
 -  пошук новин
умови членства
послуги
правила надання фін. послуг
органи управління
звітність та аудит
преса про нас
контакти
Конфіденційність
 05 червня 2015 року Проект USAID Агроінвест у співпраці з Харківською компанією "Агроекс" за сприяння Кредитної спілки "МОЯ РОДИНА" організували та провели семінар для малих сільгоспвиробників та членів кредитної спілки - "Організація сімейних кролеферм".

Протягом навчального дня учасники ознайомилися з практикою сучасного кроліківництва в умовах малих господарств та отримали рекомендації щодо організації сімейної кролеферми.

Тренери семінару Дмитро Титаренко та Вадим Терентьєв детально розглянули питання ефективних способів утримання кролів в умовах малих господарств, породи кролів, їх особливості та раціони вигодівлі. Розповіли про основні захворювання кролів та їх профілактику,а також були представлені відеоматеріали кваліфікованого забою кролів та можливості збуту.

Директор з економіки ознайомила учасників семінару з умовами кредитування малих сільгоспвиробників для розвитку кроліківництва.

Сільгоспвиробники та члени кредитної спілки, які не мали можливості взяти участь у семінарі, може ознайомитись з інформацією на сайті : krolikovod.com.ua
зустріч делегації Асоціації з Головою підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики А.П. Пінчуком.

26 жовтня 2011 року за ініціативи НАКСУ та за сприяння тижневика "Україна Бізнес Ревю" відбулася зустріч делегації Асоціації з Головою підко...

26 жовтня 2011 року за ініціативи НАКСУ та за сприяння тижневика "Україна Бізнес Ревю" відбулася зустріч делегації Асоціації з Головою підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики А.П. Пінчуком. Від НАКСУ у зустрічі взяли участь Петро Козинець та Людмила Кравченко, а також Ірина Боголюбова (Голова наглядового комітету НАКСУ), Володимир Сєрєбряков (КС "ФІН-ЕКО") та Ігор Шепель (КС "Народний кредит"). На зустрічі також були присутні Ірина Говорун, заступник Голови Держфінпослуг, Віктор Новіков, начальник юридичного департаменту Національного Банку України, Микола Василін, головний консультант Комітету, головний редактор тижневика "Україна Бізнес ревю" Тетяна Горенко та інші.
додано: 14.11.2011 16:58
Семінар-практикум «Організація системи захисту персональних даних в кредитній спілці»

Семінар-практикум «Організація системи захисту персональних даних в кредитній спілці»

1 листопада у Києві, у приміщенні Київського міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації, відбувся семінар-практикум «Організація системи захисту персональних даних в кредитній спілці», організований Навчально-методичним центром НАКСУ. У семінарі взяли участь більше тридцяти представників органів управління кредитних спілок з багатьох областей України. 
 Матеріал викладали Віце-президент НАКСУ, Директор фінансового департаменту НАКСУ Катерина Калустова, Начальник управління реєстрації баз персональних даних Державної служби України з питань захисту персональних даних Світлана Кривда та юрист НАКСУ Олег Новодворський.
додано: 14.11.2011 14:11


 

   
   
Національна асоціація кредитних спілок України